Transport Fever (Kezdőlap) Fórumok Kérdések a játékkal kapcsolatban Transport fever 2 termelés beinditasa

  • Itt található 2 hozzászólás, 3 résztvevő és az utolsó aktivitás óta eltelt 4 év, 3 hónap, yagyag tagtól.
2 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Bejegyzés
    • #1186
      klinnsyklinnsy
      Felhasználó

      Sziasztok

      Legutoljára meg a ttd-al játszottam rég. Nem most volt.

      Hogyan tudom a termelést beinditani!? Látom mire van szüksége a városnak, kiepitek mindent, de a gyár /bánya nem termel. Volt hogy úgy próbálkoztam hogy mindenhol kiepitettem az útvonalat de semmi. Hogyan csináljátok ti? Én hogy csináljam? Kicsit elment a kedvem….

    • #1187
      syskasYska
      Adminisztrátor

      Hello @klinnsy,

      Én az alábbi módon szoktam csinálni:

      1. Nyersanyag -> Gyár
      2. Gyár -> Város

      Van amelyik gyár többféle nyersanyagot is igényel. Van pár ikon amik nagyon hasonlítanak egymásra.

      Ebben a videóban láthatod: https://www.youtube.com/watch?v=1zv0EGfm5ls

      Arra is figyelj, hogy olyan jármű típussal szállítsd, amivel tudod. Például lehet rossz vagont vásároltál hozzá.

    • #1188
      yagyag
      Felhasználó

      Hali.
      Én TF2 ben kezdésnél megnézem, hogy az alap feldolgozásokat honnan tudom gyorsan teljesíteni. Fatelep >Fűrésztelep. Teherautóval, elsőre 5 géppel, majd tízzel szállítok.

      Majd Fűrésztelep>Gyár>Gyárból városba a végterméket. Kb 1millába kerül mindent megvenni és pár forduló alatt nullszaldós és utána meg termeli a lóvét.

2 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
Scroll to Top